ПРО ФОРУМ

Український центр реконструкції та розвитку за підтримкою Київської обласної державної адміністрації вирішив започаткувати інноваційну щорічну подію – Всеукраїнський молодіжний форум «20х20».

Студенти 1-3 курсів вищих навчальних закладів матимуть змогу отримати навички та знання з підприємницької діяльності, управління громадськими та соціальними процесами, поспілкуватися з лідерами молодіжного руху України, провідними експертами та бізнес-тренерами.

Start-up сезон Всеукраїнського молодіжного форуму «20х20»  присвячений 20-річчю України, і саме цим пояснюється слоган форуму “Україні – 20, нам – по 20! Ми творимо наше майбутнє разом!”.

Форум пройде у два етапи у серпні 2011 року. З 15-го по 21 серпня учасники події відвідають програму «Хед-лайнери соціального руху», спрямовану на активізацію громадської активності, бажання реалізовувати свої творчі та організаційні здібності на користь суспільства. Учасники форуму матимуть змогу відвідати безліч семінарів, які допоможуть обрати для себе напрямок громадської діяльності, дізнатись про молодіжні рухи, волонтерство та фандрайзинг, освіту та стажування за кордоном, політичне життя в Україні та багато іншого.

22-28 серпня пройде другий етап форуму – «Молоде обличчя бізнесу». Ця програма спрямована на отримання базової інформації щодо вибору конкурентоспроможної бізнес-ідеї,  розробки бізнес-плану, проведення маркетингових досліджень, розробки фінансового плану та можливості впровадження бізнес ідеї та залучення інвесторів. Провідні лектори та бізнес-тренери проведуть цікаві семінари з маркетингу, піару, веденню підприємницької діяльності та багатьом супутнім темам.

Всеукраїнський молодіжний форум «20х20» буде проходити під Києвом на свіжому повітрі. Семінари проводитимуться під відкритим небом на карематах, а в разі несподіваної зливи – у тимчасових шатрах. Для учасників форуму, що займуться розробкою власних бізнес та соціальних проектів, для журналістів, а також гостей форуму буде оснащений Комунікативний центр з 8-10 ноутбуками з наявністю мережі Інтернет. Кожного дня будуть проводитися спортивні заходи та ігри.

По закінченню форуму учасники матимуть змогу пройти атестацію та отримати сертифікати. Найталановитіші та найактивніші отримують  відзнаку від організаторів та заохочувальні подарунки від партнерів проекту.

Відбір учасниць/учасників відбуватиметься на конкурсних засадах. Для участі у Програмі Форуму необхідно написати есе потенційного учасника з аргументацією чому саме він/вона має взяти участь у програмі Форуму та не пізніше 7 серпня 2011 року зареєструвати його тут. Докладніше про умови участі читайте у наступних публікаціях на офіційному блозі форуму.

Advertisements

15 thoughts on “ПРО ФОРУМ”

 1. Анатолий said:

  Что-то я не пойму кто организатор форума? Молодежка Партии регионов?

 2. Анатолий said:

  А кто тогда организатор?

 3. А на яких умовах можна прийняти участь у форумі?
  Оргвнесок чи щось подібне?

 4. Наталія said:

  А має прийти підтвердження реєстрації???

 5. Доброго дня! А де саме проходитиме форум? Там потрібно буде жити, чи можно перебувати лише на семінарах?

 6. А кто мне дасть гарантию на то что дадут стартовый капитал, на развитие бизнеса? Мало верится в добровольные пожертвования,

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s