Всеукраїнський молодіжний форум “20х20” буде проходити у форматі кемпу, а кожна зі змін буде розділена на 4 групи, в кожній з них буде свій модератор – людина, яка буде займатися усіма поточними питаннями, допомогати у вирішенні непередбачуваних ситуацій, модерувати спілкування у групі, щоденні вечерні обговорення та роботу над власними проектами. Тож, пропонуємо познайомитися з модерновими “вожатими” 🙂

Софія СкибаСофія Скиба – (тут мала б бути фраза на кшталт “он же Гога, он же Жора, он же Георгий Иванович”, але з її формами імені ми розберемось при зустрічі).

Своє громадсько-активне життя почала з пелюшок, оскільки наважилась народитись вже у Незалежній державі, тому в жодному разі не дивуйтесь її революційній вдачі та бажанню шукати компроміси. За роки співпраці із соціально-активною молоддю пройшла усі сходинки – починаючи від старости академічної групи, студ.декана факультету, завершуючи постом Президента Криворізької Студентської Республіки, та членом правління Української Асоціації Студентського Самоврядування.

Вона – дівчина із не аби яким терпінням, адже піднімати цілину на просторах рідного Криворіжжя їй доводилось неодноразово. Спілкується трьома мовами – українська літературна, російська “па-нашему” і дитячо-бережливою. Знаючи, що запам’ятовується останнє – просила наголосити на тому, що усім бажаючим розповість як твориться ім’я по-батькові в українській мові задля того, аби уникнути зайвих запитань щодо того, чому вона – Миколівна. До того ж, Софія має музично-педагогічну освіту, а готує краще, ніж цілується, але готова це виправити:)

Євген ПономарьовЄвген – людина-посмішка, без зайвих думок вміє зарядити оточуючих не просто гарним настроєм, а й шаленою енергією, якій може позаздрити навіть Лижичко. Саме через такий надлишок емоцій він вирішив не накопичувати усе у собі, а дарувати іншим своє тепло, і зайнявся громадською діяльністю та благодійностю.

У минулому він – організатор благодійних заходів, активний діяч студентського руху Східного регіону України.

Завдяки багаторічному досвіду наш Євген має змогу допомагати багатьом громадським організаціям, і робить це із великою втіхою. Втілювати в життя ідеї інших – це його задача, ми в цьому певні.

Марія ЛуценкоМарія – справжній лідер студентського руху Автономної республіки Крим.

В роботі не просто розсудлива людина, а ще й весела подруга для оточуючих, але будьте обачні – Маша може дати відсіч будь-кому.

Марієному досвіду роботи може позаздрити  чи не кожен активіст – за її плечима організація неймовірної кількості заходів, яким вона готова поділитися з усіма учасниками форуму.

А у вільний час вона любить подорожувати, особливо довгими коридорами шопінг молів, адже для успішної молодої дівчини «главное что бы костюмчик сидел»!

Тож готуймося до зустрічі із Марією – вона – ваш варіант!

Advertisements