Вічно спізнюєшся? А може тобі не вистачає 24 годин на день? Не вмієш планувати свої справи? Тоді саме для тебе ми підготували корисний тренінг з time менеджменту, який проведе  керуючий партнер студії вірусної реклами «Digital Emotion» та випускник школи тренерів «СІМ» Ігор Іванов.

 Після проходження тренінгу ти навчишся мистецтву управління власним часом, визначати, що є головним, а що – другорядним, до чого в першу чергу варто прикласти зусилля, а що може і почекати. Виявляється, коли людина це розуміє, пропадає вся метушня та хаос у справах. Якщо він вміє управляти своїм часом, поспішати йому не потрібно – можна спокійно займатися вирішенням ключових завдань.

Контролювати час не так складно, як це може здатися на перший погляд. Це можна здійснити за допомогою прийняття рішень про те, що і коли необхідно зробити. При цьому мова не йде про жорсткий контроль режиму життя, що не допускає відхилень. Проводиться аналіз цілей, розставляються пріоритети, які потім трансформуються в конкретних завдання і програму дій. Завдяки цьому не тільки підвищується ефективність всієї діяльності, а й відкриваються нові резерви, наприклад, з’являється більше часу для відпочинку та зустрічей із друзям або коханою людиною.

Погодся, під час сесій та підготовки до іспитів ці знання стануть тобі у пригоді!

Advertisements