Мрієш потрапити закордон? Чи може в тебе інша мрія – отримати закордонну освіту чи досвід роботи? Маємо гарну новину! Твоя мрія може справдитися! Як? Досить просто – усе завжди в твоїх руках, ми лишень розповімо, що треба зробити!

Один з гостей нашої освітньої програми “Хед-лайнери соціального руху” прийме участь Громадська організація “Studentland”, що займається програмами культурного обміну і освітою за кордоном, мовними курсами і молодіжним туризмом, молодіжними авіаквитками та дисконтними картами ISIC. За 12 років тисячі студентів змогли побачити світ, тож, погодся, їм є що тобі розповісти!

Про що саме йтиме мова:

Ми розповімо про унікальну країну з найбільшим населенням в світі і з стрімко зростаючою економікою. Про країну, з найдавнішою культурою та сучасними технологіями – Китай. Розповімо про Культуру Китаю, про те, чим відрізняється бізнес у Китаї, від звичного нам ділового етикету, а так само про можливості співробітництва та програмах стажувань в Китаї.

Окрім того, експерти компанії  “Studentland” поділяться з тобою інформацією про стріт арт.

Стріт арт – це нове явище в мистецтві. Бунтарський перебіг і субкультура, яка зробила крок з вулиць в дорогі салони. Тепер, стріт арт це модно і це приносить непоганий дохід художникам. Трохи про унікальний і цікаве явище, його історію і, можливо, його майбутнє розповість директор з маркетингу компанії  “Studentland” Олександр Семененко.

Advertisements