Якщо в тебе є  2 вільні тижні літа та бажання провести їх на свіжому повітрі, отримуючи корисні знання та навички – тобі варто взяти участь у Всеукраїнському молодіжному форумі «20х20», що буде проходити під Києвом у другій половині серпня.

Що ти отримаєш, взявши участь у форумі?

  • Зустрінешся з цікавими людьми
  • Матимеш змогу відвідати безліч семінарів та тренінгів від провідних лекторів, бізнес-тренерів, представників молодіжних організацій, молодіжних політичних спільнот, підприємців та просто цікавих людей
  • Отримаєш цінні навички та знання, пов’язані з підприємницькою діяльністю, управлінням  економічними та громадськими процесами в суспільстві, ствердженням власної соціально-політичної позиції
  • Проведеш незабутній час у колі таких самих активних та цікавих молодих людей
  • Будеш дихати свіжим повітрям, приймати участь у спортивних змаганнях та іграх

Цікаво? Тоді, можливо, ти хочеш дізнатися, як до нас потрапити та скільки це буде коштувати? Почнемо з другого питання, адже за умовами проведення форуму, що проходитиме за підтримки Київської обласної державної адміністрації, участь у форумі є безкоштовною для всіх представників молодіжної студентської аудиторії! Тож, тримайся за стілець, ти маєш нагоду відвідати тижневу зміну форуму (першу чи другу – вони різняться за направленістю: перша соціально-політичного направлення, друга бізнесового) абсолютно безкоштовно! Тобі не треба сплачувати ані за проживання, ані за їжу!!!

Тож, як потрапити на форум?

Оскільки відбір учасників форуму буде проводитися на конкурсних засадах, кожен бажаючий прийняти в ньому участь має написати есе про те, чому саме він/вона має потрапити в програму. Тож, від кожного потенційного учасниками ми очікуємо:

  1. Есе українською мовою (не більше 3000 знаків з пробілами, шрифт – Times New Roman, 14 пн, через 1,5 інтервалу)
  2. Контактну інформацію – ПІБ, місце навчання, спеціальність, курс, місто проживання, контактний телефон, e-mail
  3. Яку зміну хочеться відвідати

Куди усе це відсилати? Достатньо заповнити спеціальну анкету тут не пізніше 7 серпня 2011 року. До речі, роботи, надіслані на конкурс, не рецензуються та не повертаються авторам.

Виникли питання? Залишай коментар – ми постійно на зв’язку!

Advertisements