Як провести останні тижні літа так, щоб не тільки запам’ятати їх, а й отримати безліч цінних навичок та знать? Все просто: взяти участь у Всеукраїнському молодіжному форуму «20х20»!

З 15 по 28 серпня цього року пройде Start-up сезон Всеукраїнського молодіжного форуму «20х20», започаткованого Українським центром реконструкції та розвитку. За підтримки Київської обласної державної адміністрації студенти 1-3 курсів вищих навчальних закладів матимуть змогу відвідати більше 40 цікавих семінарів та тренінгів від провідних лекторів, бізнес-тренерів та представників молодіжних громадських організацій та бізнесу.

Тож, якщо майбутнє України та своє власне тобі не байдуже, якщо у тебе є невгамовна жага до знань, бажання зустрітися з цікавими людьми та провести незабутній час серед активної молоді – бери у руки ручку та пиши, чому саме ти маєш взяти участь у форумі! Тим більше, що усі семінари будуть проходити на свіжому повітрі, серед чудової природи, а кожен день на учасників буде очікувати цікава програма, спортивні заходи та ігри! Всеукраїнський молодіжний форум «20х20» – це чудове завершення літніх канікул!

Advertisements